Sveikiname olimpiadų nugalėtojus


Rokiškio rajono 5-8 klasių mokinių
gamtos mokslų - biologijos
olimpiados nugalėtojai (2017-05-16)

Uršulė Tarvydytė 8b  I vieta (mokytoja A.Vilkauskienė)
Emilija Trumpaitė 8b III vieta (mokytoja A.Vilkauskienė)

Rokiškio rajono 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos
olimpiados nugalėtojai (2017-04-05)

Deimantė Savickaitė 5d kl. II vieta (mokytoja B.Vėtienė)
Rugilė Rakauskaitė 5b kl. III vieta (mokytoja B.Budreikienė)
Danielius Speičys 5a kl. III vieta (mokytoja V.Krasauskienė)
Skaistė Pakaušytė 6c kl. I vieta (mokytoja V.Papaurėlienė)
Emilė Saulytė 6b kl. II vieta (mokytoja V.Krasauskienė)
Kristupas Sinica 6c kl. III vieta (mokytoja M.Dzingienė)
Kornelija Šernaitė 7a kl. III vieta (mokytoja V.Krasauskienė)
Evelina Bražiūnaitė 7d kl. III vieta (mokytoja B.Vėtienė)
Miglė Puriuškytė 8c kl. III vieta (mokytoja B.Vėtienė)
Uršulė Tarvydytė 8b kl. III vieta (mokytoja B.Vėtienė)
Gabija Saniukaitė 8b kl. III vieta (mokytoja B.Vėtienė)
 

Rokiškio rajono 6-8 kl. mokinių geografijos
olimpiada „Mano gaublys“ (2017-03-21)

Astijus Pernavas 6a kl. I vieta (mokytojas A.Paliūnis)
Nedas Adulis 6d kl. II vieta (mokytoja R.Keliuotienė)
Ugnius Lapelis 6d kl. III vieta (mokytoja R.Keliuotienė)
Jonas Trumpa 8b kl. I vieta (mokytojas A.Paliūnis)
Uršulė Tarvydytė 8b kl. III vieta (mokytojas A.Paliūnis)

Rokiškio rajono mokinių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas

Eurika Čelkytė 6e kl. II vieta (mokytoja L.Strazdienė)
Skaistė Pakaušytė 6e kl. III vieta (mokytoja R.Tuskenienė)
Neda Antonovaitė 8b kl. II vieta (mokytoja R.Tuskenienė)
Erika Gražytė 8b kl. III vieta (mokytoja R.Tuskenienė)

Rokiškio rajono 5-9 klasių mokinių
matematikos olimpiados rezultatai (2017-03-02)

Emilis Kačinskas 5a kl. II vieta (mokytoja L.Liobikienė)
Saulius Limontas 6c kl. I vieta (mokytoja V.Stočkutė)
Nedas Adulis 6d kl. II vieta (mokytoja J.Matijošienė)
Antanas Tarvydis 6a kl. III vieta (mokytoja L.Liobikienė)
Kornelija Šernaitė 7d kl. III vieta (mokytoja V. Navikienė)
Emilija Trumpaitė 8b kl. I vieta (mokytoja V.Stočkutė)
Uršulė Tarvydytė 8b kl. II vieta (mokytoja V.Stočkutė)

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso
rajoninio etapo nugalėtojai

Stanislovas Naikauskas 8d kl. II vieta (mokytoja V. Krasauskienė)
Austėja Šapolaitė 6a kl. III vieta (mokytoja B. Budreikienė)
Eurika Čelkytė 6e kl. III vieta  (mokytoja V. Papaurėlienė)

Rokiškio rajono 8-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

Emilija Trumpaitė 8b kl. I vieta (mokytojas V. Deksnys)
Uršulė Tarvydytė 8b kl. II vieta (mokytojas V. Deksnys)