Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija

VIKTORINOS „AUGINAME ČIA, LIETUVOJE!“ LAIMĖTOJAI

  • Paskelbė : Almantas Keliuotis
  • Paskelbta: 2026-06-21
  • Kategorija: Pranešimai

VIKTORINOS „AUGINAME ČIA, LIETUVOJE!“ LAIMĖTOJAI

1 c klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje „Įdomiojoje pamokoje”, kurią organizavo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, įgyvendindama iniciatyvas apie sveiką mitybą, vietinį maistą ir ūkininkų darbą.  Šiais metais,  pamokoje vaikams buvo pristatoma  linksma detektyvinė istorija, kurioje mokiniai tampa jaunaisiais tyrėjais ir kartu su personažais aiškinosi, kas nutiko, kad vaikų lėkštėse kartais lieka nepaliesti vaisiai ir daržovės.

Pamokos pabaigoje mokiniai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje. Džiaugiamės, kad esame paskelbti nugalėtojų sąraše. Kiekvienas 1 c mokinys gavo diplomus ir pasirinkto ūkio edukaciją visai klasei. Mokiniai pasirinko „Triušiukų slėnį”, Utenoje, į kurį keliaus naujais mokslo metais.

Daugiau informacijos apie vykdomas veiklas nuorodoje.

https://pienasvaisiai.lt/naujienos/idomiosios-pamokos-ir-viktorinos-auginame-cia-lietuvoje-metu-lietuvos-vaikai-gilino-zinias-apie-sveika-mityba-ir-maisto-kelia-nuo-lauko-iki-stalo

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas