Tinginio diena ( 2025-01-27)
- Paskelbė : Almantas Keliuotis
- Paskelbta: 2025-01-27
- Kategorija: Pranešimai
Mokykloje vyko „Tinginio diena“, kurią suorganizavo mokinių taryba. Šią dieną kiekviena klasė turėjo galimybę atsipalaiduoti ir dalyvauti įvairiose veiklose, skirtose smagiai praleisti laiką bei pasimėgauti pačių gamintais skanėstais.
5-ųjų klasių mokiniams buvo šokiai. Jų pasirodymai buvo nuotaikingi ir kupini geros nuotaikos.
6-ųjų klasių mokiniai ramiai leido laiką žiūrėdami filmą "Gerumo stebuklas". Tai jautri ir pamokanti istorija, skatinanti supratimą bei atjautą.
7-ųjų klasių mokiniai aktyviai praleido laiką žaisdami tinklinį. Komandinė dvasia ir draugiška konkurencija suteikė daug teigiamų emocijų. Nugalėtojais tapo 7c klasės komanda.
8-ųjų klasių mokiniai rinkosi detektyvinį filmą – "Paslaptinga žmogžudystė"
Be veiklų, kiekviena klasė gamino tradicinį lietuvišką desertą – tinginį. Po to mokiniai aprašė savo receptus, kurie bus surinkti ir sudėti į specialią mokyklos "Tinginių receptų knygą". Tai taps puikia atminimo knyga, kuri ne tik išsaugos mokinių kulinarinius kūrinius, bet ir primins smagią bei kūrybišką dieną mokykloje.
-
- Paskelbta: 2025-01-10
- Kategorija: Pranešimai
-
- Paskelbta: 2024-12-07
- Kategorija: Pranešimai
-
- Paskelbta: 2024-11-11
- Kategorija: Pranešimai
-
- Paskelbta: 2024-10-23
- Kategorija: Pranešimai